Myšlenka vytvořit společenské centrum, vznikla už v roce 2002. Tehdy bylo Obříství postiženo povodněmi. Vltava se vylila z břehůdostala se až do Obříství. V areálu bylo přes metr vody. Vše bylo zaplaveno a zničeno. Po opadnutí vody byly všude nánosy černého mazlavého bahna. Situace byla katastrofální a zoufalá. Bylo nutné vše opravit a uvést do původního stavu. Tehdy vznikla myšlenka - což udělat z bývalé výkupny zemědělských plodin výceúčelový areál, kde by se scházeli kamarádi, přátelé i známí. Museli jsme se tak jako tak pustit do práce, abychom vše uvedli do původního stavu. Během rekonstrukce vznikaly další nápady. A takpůdy se udělal nádherný prostorný fotografický atelier, na nevzhledný dvůr, kde dříve parkovaly kombajny a traktory byla navezena zemina a vytořen nádherný trávník, ze skladu brambor vznikl taneční sál pro 110 sedících lidí včetně baru a pódia. Ze skladu obilí vznikl skutečný sklad, kam si například filmaři mohou složit kulisy. 4500 m2 velký areál se uzavřít, může zdeparkovat cca až 50 vozidel  Před vchodem do sálu byl vybudovám přístřešek pro venkovní sezení cca 50 lidí.

 

Dnes se tu schází pravidelně o víkendech skalní příznivci a přátelé, kteří zaskočí na dobré pivko a poklábosí. O víkendech se tu pořádají oblíbené zábavy pro všechny věkové kategorie.
Dobrá dosažitelnostPrahy děláareálu zajímavé místo pro firemní akce. Proběhli zde školení, teambuildingy, podnikové oslavyvečírky a dokonce i módní přehlídky.

Například i filmaři si sem našli cestu - televizní film Posterestante - Karel Smyček, 3x s Donutilem. Obrovské skladové prostory, uzavíratelný areál, kam se vejde veškerá filmová technika včetně jeřábu, cateringu, obytných přívěsů a autobusů.

Okolí je prošpikované pískovcovými umělými i přírodními jezery, kde se můžete vykoupat relaxovat, nebo se smažit na sluníčku.

Večer zde můžete posedět při grilování nebo na jiné naplánované akci. Pro pár šťastivců se tu najde i ubytování, ale toho zatím není mnoho. V budoucnu se všakrozšířením ubytovací kapacity počítá.

Tel. 

603 414 860
725 472 586
   pepperkar@seznam.cz 
   
OBŘÍSTVÍ 21
PSČ 277 42

Neratovic